HÜSEYİN İVGEN AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Bölgemize ve İstanbul’a yıllardır kaliteli bir şekilde hizmet veren Beygen Restaırant & Balo salonu işletmecisi sevilen ve sayılan İş adamı, Hüseyin İvgen’in oğlu Celal İvgen, geçtiğimiz günlerde geçirdiği bir trafik kazası sonucu genç yaşta yaşamını yitirmişti.Genç İvgen’in cenazesi Yenibosna Cemevinde yapılan cenaze erkanının ardından gözyaşlarıyla toprağa verildi.
İşadamı Hüseyin İvgen’in oğlu Beygen Balo tesisinin genel müdürü Celal İvgen nikâhının kıyılmasına günler kala, İstanbul Florya’da geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirmiş Kazada İvgenin iki arkadaşı da ağır yaralanmıştı. İvgen’in cenazesi Yenibosna yapılan cenaze namazının ardından, Gürpınar da bulunan baba evine götürüldü. Gözyaşlarının sel olduğu baba evinden alınan cenaze Beylikdüzü kavaklı mezarlığında gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.
Cenazeye İvgen’in ailesi, akrabaları ve sevenleri ile birlikte Belediye Başkanları STK yöneticileri, siyasiler ve Sanat ve iş dünyasından yoğun katılım göstererek Hüseyin İgven’in evlat acısını paylaştırlar ve taziyede bulundular. Bizde Değişim Gazetesi olarak genç kardeşimizin mekanı cennet olsun diyoruz..