Recep Osman Erdoğan | Merhaba

Merhabalar..

Sözlerime İlk olarak Değişim Gazetesi’nin yayın grubu yazı ailesine katıldığım için çok mutlu olduğumu ifade ederek başlamak istiyorum. Değişim Gazetesi’nin sahibi değerli kardeşim, dostum Gürsel Karasansar’a teşekkürler ediyorum.

Ben 30 yıldır aktif bir şekilde çalışan basın emekçisiyim. İstanbul Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunuyum. Sırasıyla Türkiye, Zaman, Günaydın, Sabah, Bugün, Tercüman ve Özgür gazetelerinde polis, adliye, sağlık muhabiri ve ulusal gazetelerin yönetim kadrolarında önemli görevlerde yer aldım. Beylikdüzü Kaymakamlığı’nda İnsan Hakları Komisyon Başkanlığı’nda önemli görevlerde bulundum. Her ay çeşitli ulusal televizyon kanallarında, siyasi Rumeli-Balkan meselelerinde uzman akademisyen olarak yorumlarımla kamuoyunu bilgilendirmeye çalışıyorum. Ayrıca 15 yıldır 351 Dernek Adına Rumeli Balkan Güçbirliği Trakya Rumeli Bektaşi Dernekleri Platformu Kurucu Genel Başkanı olarak görevimi sürdürmekteyim.

Bundan sonra yazılarımla tarafsız, özgür, haklının yanında haksızın karşısında cesur kalemimle var olmaya devam edeceğim. Bölgemizin nabzını,ülke ve Rumeli-Balkan gündemini siz değerli Değişim Gazetesi okuyucularıyla paylaşacağım. Ülkemizde özgürlük, kardeşlik, insan hakları ve demokrasi inancının egemen olması dileğiyle..

Bir cevap yazın