Sezon Çadırı açıldı

Türkiye’nin önde gelen markalarının bulunduğu Torium AVM Yanında kısa bir süre önce hizmete açılan Sezon Çadırı açılır açılmaz yeni yıl öncesi tüketicilerden yoğun ilgi görmeye başladı. Çadırda ünlü markalar bulunuyor.

Çadırda daha çok üst gelir grubuna hitap eden markaların bulunduğuna dikkat çeken 3 ES Medya Organizasyon Fuar Ajans Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Selim Koçan, bölgede ucuz ve kaliteli malları olan Sezon Çadırlarına ihtiyaç duyulduğunu söyledi. Koçan, “Bölgemizde vatandaşlarımıza üst markalara ulaşmalarını sağlıyoruz. Vatandaşlarımızın çok uygun fiyatlara alışveriş yapabildiği çadırımız yeni yıl öncesi yoğun ilgi görüyor. Ayakkabı, takım elbise, gömlek, ceket, pantolon ve kabanların fiyatları mağaza etiketlerinden de yüzde 50 daha ucuz” dedi.

Sezon Çadırında ülkemizin önde gelen markaları ile dünya markalarını birlikte sunup her kesime hitap etmeyi amaçladıklarını belirten Selim Koçan, “Gelenlerin hiçbiri eli boş bu çadırdan ayrılmıyor. Ürünlerin kalitesi ortada. Daha kaliteli mallar ve ucuz ürünler ile yeni bir merkez oluşuyor.” diye konuştu.

Bir cevap yazın