Avcılar, Abdullah Usta’da doydu!

U-19 A Ligi’nde, grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Avcılar Belediyespor’a Avcılar esnafı da sahip çıkmaya başladı. Avcılar’ın geleneksel lezzetlerinden Kanatçı Abdullah Usta, Avcılar Belediyespor U-19 oyuncularıyla birlikte teknik heyeti ve kulüp başkanı Erhan Turan’ı lokantalarında ağırlayarak ziyafet çektirdi.

Kanatçı Abdullah Usta’nın ortaklarından Abdullah Kınacı ve Cengiz Çavuş,  Avcılar Belediyespor U-19 oyuncuları, teknik heyeti ve kulüp başkanı Erhan Turan’ı lokantalarında ağırladılar. Ortaklar Kınacı ve Çavuş misafirleriyle yakından ilgilenerek örnek bir ev sahipliğine imza attı.


Kemal Aktaş yönetiminde bu sezon başarılı maçlar çıkaran Sarı Siyahlılar Bağcılar ile oynayacağı maç öncesi moral depoladı. Avcılar Tapu Müdürü Seyfullah Partalcı da yönetimin misafiri olarak genç takımın moral yemeğine eşlik etti. Ordu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Pehlivan da başkan vekili Evren Pehlivan’la birlikte yemeğe renk katan diğer isimler oldu.

Kanatçı Abdullah Usta, Avcılar esnafına örnek oldu
Avcılar Belediyespor Kulüp Başkanı Erhan Turan, Avcılar esnafından böyle bir destek görmekten  dolayı mutlu olduklarını söyledi. Turan, “Bizleri burada konuk eden Abdullah Kınacı ve ortağı Cengiz Çavuş başta olmak üzere bizleri burada yalnız bırakmayan Avcılar Tapu Müdürümüz Sayfullah Partalcı, Ordu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Pehlivan ve Başkan Vekili Evren Pehlivan’a spora ve sporcuya verdiği değerden dolayı çok teşekkür ediyorum. İnşallah Avcılar esnafına da örnek olur diye düşünüyorum. İnşallah kupayı da aldığımız zaman kupayla birlikte buraya tekrar geliriz. Tabi ki başarılar, kupalar önemli ama her şey değil. Herkesin çorbada tuzunun olması güzel.” ifadesini kullandı.


Maç öncesi moral

Avcılar Belediyespor Genel Kaptanı Dursun Güven de yaptığı  açıklamada “Şampiyonluk mücadelesinde zirvede olan takımımıza hafta sonunda oynayacağı önemli maçtan evvel güzel bir moral yemeği veren Avcılarımız’ın değerli esnaflarından Abdullah Usta’ya teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Avcılar Belediyespor Altyapı Teknik Direktörü Kemal Aktaş da yaptığı açıklamada grubunda şampiyonluk yolunda ilerleyen U 19 takımları için bu yemeğin iyi bir moral kaynağı olduğunu söyledi. Aktaş “Grubunda şampiyonluk yolunda ilerleyen U 19 takımımıza yemek organizasyonu gerçekleştiren, işyerini bize açan Abdullah Beye ve Cengiz Beye çok teşekkür ederiz” ifadesini kullandı.


Kınacı: “Elimizden gelen katkıyı her zaman yapmaktayız”

Yemeğe ev sahipliği yapan ortaklardan Abdullah Kınacı da yaptığı açıklamada Avcılar Belediyespor’un her zaman başarılı olmasını istediğini, bunun için de üzerlerine düşen desteği vermeye her zaman hazır olduklarını söyledi. Kınacı “Öncelikli olarak Avcılar Belediyespor’un başarılarının devamını bekliyoruz. Avcılar’da 20 yıllık esnafız. Avcılar’a ve Avcılarspor’umuza elimizden gelen katkıyı her zaman yapmaktayız. Gençlerimizi de elde ettikleri başarılar için kutluyorum.” dedi.

 

Bir cevap yazın