HIZLI ” GENÇLİĞİ AYAĞA KALDIRACAĞIZ ”

CHP Fatih İlçe Örgütü Gençlik Kolları Başkan Adayı Mehmet Hızlı yayınladığı mesajda ” Gençliği ayağa kaldıracağız ” dedi.

Hızlı yayınladığı mesajda ” Fatih’te Gençliği Ayağa Kaldıracağız! Partimizde genç üye sayısının düşmesine bağlı olarak, partimizi gençlerin umudu haline tekrardan getireceğiz.

Özellikle artan üniversiteli genç işsizliğe karşı İBB ve yerel ilçe belediyelerimizle beraber nitelikli istihdam yaratılması konusunda büyük bir dayanışmaya gireceğiz.

Bugüne kadar çok değerli arkadaşım Hakan Kürşat Mangaoğlu ile birlikte 2018 yılında kurduğumuz CHP İSTANBUL İSTİHDAM AĞINI Fatih bazında genişleterek Fatih’te yaşayan genç arkadaşlarımıza özel çözümler bulacağız.

Ne yazık ki ilçemiz büyük bir yoksulluk içerisindedir.. 4 vatandaşımız siyanürle burada intihar etmiş ve gündemi yoğun meşgul etmişlerdir. Ayrıca partimizin yeniden Fatih’te gençlerin çekim merkezi olması için, Fatih’te bir gençlik lokali kurulmasına öncülük edeceğiz. Burada çeşitli sosyal etkinlikler düzenlenmesini sağlayacağız.

Fatih’in yeniden gençlik tarafından çekim merkezi olmasını sağlayacağız. Herşey güzel olacak. Fatih bizim sevdamız ” ifadelerini kullandı