Kara: Şehitlerimizi asla unutmayacağız

Şehit Asteğmen Ali Yılmaz’ın babası Salih Yılmaz Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’ya teşekkür ziyaretinde bulundu. Burada konuşan Başkan Kara, “Şehitlerimizi asla unutmayacağız” dedi

1994 tarihinde Bingöl’de teröristlerle çıkan silahlı müsademede şehit olan 1969 Çatalca doğumlu Şehit Asteğmen Ali Yılmaz’ın babası Salih Yılmaz, Başkan Cem Kara’yı makamında ziyaret etti. Yılmaz Başkan Cem Kara’ya Gökçeali Mahallesi’nde 10 Kasım’da kısa bir sürede yenileme ve düzenleme çalışmaları yapılarak yeniden inşa edilen ve açılışı gerçekleştirilen Şehit Asteğmen Ali Yılmaz Anıtı ve Atış Alanı için teşekkürlerini sundu.

Şehitlere gazilere borçluyuz
Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bizler bu devletin ve ay yıldızlı bayrağın altında huzur içerisinde yaşıyorsak bunu şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz. Onlar bu topraklar için, bu vatan için canlarını feda etmekten çekinmemiş ve bu ülke için şehit düşmüşlerdir. Vatanımız uğruna canlarını feda eden şehitlerimizi asla unutmayacağız. Onların emanetleri olan çok değerli anneleri ve babalarına bizlerde her zaman sahip çıkacağız” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın